Hopp til innholdet
  • Senteret : 10-21 (9-19)
  • Meny : 8-21 (8-20)
  • Rema 1000 : 7-23 (7-23)
  • Apotek 1 : 10-21 (09-19)
  • Se alle åpningstider

Parkering og beliggenhet

Vi har 700 parkeringsplasser med to timer gratis parkering i senterets åpningstid.

Parkering med APCOA FLOW

Du trenger ikke å foreta deg noe ved ankomst, ditt bilskilt registreres automatisk ved innkjøring.
Ved parkering over gratistiden på 2 timer kan du ved avreise eller innen 48t etter utkjøring velge å betale med:

App:
Last ned APCOA FLOW appen, registrer profil og huk av for automatisk trekk, så trenger du ikke tenke på betalingen. Merk! Parkeringen er synlig ETTER utkjøring. Vi anbefaler å registrere deg i appen med engang slik at det ved neste besøk går automatisk.
Appen laster du ned enkelt her:

App Store

Google Play

Ved parkering ut over gratistiden på 2 timer er timesatsen 29,-.

Web:
Betal med kort på nettsiden: flow.apcoa.no. Betal innen 48 timer etter utkjøring, så slipper du faktura.

Automat:
Tast inn registreringsnummer og betal på automat før utkjøring.

Faktura:
Hvis du ikke foretar deg noe, vil du motta en faktura i posten for parkert tid utover gratistiden. Administrasjonsgebyr vil tilkomme.

Øvrig info:
Det er satt en fri gjennomkjøringstid på P-området. Hvis du kjører ut før denne tiden utløper, blir du ikke belastet. Hvis du parkerer lenger, vil tiden telle fra innkjøringstidspunktet. (Gjelder i hovedsak for P-områder som ikke har gratistid.)

Hvis du har betalt parkeringen på forhånd (f.eks fordelsparkering, leieavtale eller kontrakt), så har vi hvitelistet bilen din og du trenger ikke gjøre noe som helst. Sjekk din avtale for mer informasjon. 

Kontaktinfo APCOA:

Epost: kundesenter@apcoa.no
FAQ: www.apcoasupport.no
Telefon: 22 05 75 00

Her finner du oss

Lambertseter Senter
Cecilie Thoresens vei 17-21
1153 Oslo

Åpningstider parkeringshus

Mandag – Torsdag: 6-24
Fredag - Lørdag: 6-02
Søndag: 8-24

Ekspressparkering

Vi tilbyr ekspressparkering mot betaling på egen automat. Det koster kr 29,- per time og du kan maks stå en time. Benytt egne merkede plasser.

Elbil

Frem til 01.07.22 har vi lading via stikkontakt for elbil og hybridbil i p-hus. Fra juli finner du ladebokser på Symra Terrasse (p-huset under Rema 100). 

Motorsykkelparkering

Motorsykkel og moped kan parkere på merket MC/moped plass og trenger ikke her trekke parkeringslapp. Dette gjelder ikke hvis man velger å parkere på vanlig parkeringsplass, der må parkeringslapp trekkes.

Vær oppmerksom på

Plassene ved Pizzzabua tilhører ikke senteret, og har egen parkeringsregulering. Disse plassene omfattes ikke av reguleringen fra parkeringsselskapet som ellers på senterets parkeringsplasser og har egne skilter med informasjon om regulering.

Enkelt med kollektivtransport

Benytt t-banens linje 1 og 4 Bergkrystallen til Lambertseter T-bane. Buss 79, 75A og 75B.

Få reiserute

Parkering Symra Terrasse

Parkering på Symra Terrasse administreres fortsatt av Aimopark og egne regler gjelder.
Kundeparkering i underetasjen, innkjøring midt på torget mellom Rema 1000 og Europris. Her er det en time gratis kundeparkering og deretter betaling (29,- pr time).

Enkelt med kollektivtransport

Benytt t-banens linje 1 og 4 Bergkrystallen til Lambertseter T-bane. Buss 79, 75A og 75B.

Få reiserute